Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

Zorientowana na jakość, oferująca klientowi optymalną wydajność i rentowność.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPłyta wulkanizująca

Wulkanizator z gumy silikonowej Niezależny system podwójnych płyt

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Stabilne i niezawodne maszyny, profesjonalne i szybkie usługi.

—— Rohit Gupta

Dobrze zbudowana fabryka, ścisły system kontroli jakości

—— Rustem

profesjonalny producent wtryskarek do gumy silikonowej

—— Eddie Adirty

Szybka i profesjonalna obsługa sprawia, że ​​klienci nie martwią się o urządzenie

—— Eng. Reyad Elkashef

stabilna produkcja maszyn to najwyższy punkt dla maszyny, maszyny Juchuan to robią.

—— Abbasi

Juchuan Machinery, niezawodny dostawca maszyn w Chinach

—— Umesh Gupta

Duarable Machine, łatwa konserwacja, profesjonalne usługi

—— Khaled

Precyzyjna maszyna wtryskowa pomaga w produkcji wysokiej jakości gumowych części, jesteśmy z Isreal

—— Amnon Hacham

Profesjonalny dostawca wtryskarki do gumy silikonowej z ponad 23-letnią historią.

—— Refaat Farouk

niezależna funkcja badawczo-rozwojowa, OEM dla konkretnych potrzeb.

—— Tshepo Sentsho

niezawodna jakość maszyny, profesjonalny zespół serwisowy.

—— Mateusz Kamionka

Duże przedsiębiorstwo, długa historia, profesjonalny producent maszyn hydraulicznych.

—— Raheel

Używam ich maszyny, to wiem, że jest dobrej jakości.

—— Mehmet Ormanci

Maszyna jest niezawodna, niezawodą stabilną, niezawodą eksploatację, niezawodną eksploatację, niezawodną eksploatację i niezawodną eksploatację.

—— Mateusz Kamionka

Im Online Czat teraz

Wulkanizator z gumy silikonowej Niezależny system podwójnych płyt

Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System
Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System

Duży Obraz :  Wulkanizator z gumy silikonowej Niezależny system podwójnych płyt

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: GuangDong Chiny
Nazwa handlowa: JC
Orzecznictwo: LFGB CE SGS
Numer modelu: JC-500HF

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Price Negotiated
Szczegóły pakowania: Pakowanie w folię termokurczliwą
Czas dostawy: 45 dni
Możliwość Supply: 500 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Siła zacisku: 250 ton Rozmiar płyty: 650 * 600 mm
Odległość płyt grzewczych: 250-350 mm Skok tłoka: 250mm
Całkowita pojemność: 45,6 kW Wymiary maszyny: 3190x2780x2230mm
High Light:

hydraulic vulcanizing machine

,

rubber vulcanizing equipment

Podwójne płyty Niezależny system 250 ton Siła wulkanizowana silikonową gumą

 

Teoria pracy maszyny wulkanizującej:

 1. Po pierwsze, proces pracy

Po załadowaniu płaskiego wulkanizatora do formy bez wulkanizowanego półfabrykatu, model umieszcza się w szczelinie między dwiema płytami grzejnymi (dla nie modelowych artykułów, takich jak taśmy i arkusze gumowe bezpośrednio umieszczone między gorącymi płytami). Środek hydrauliczny (olej lub woda) jest następnie wprowadzany do cylindra hydraulicznego, a tłoczek popycha ruchomą platformę i płytę grzejną w górę lub w dół i popycha ruchomą płytę, aby docisnąć formę lub produkt. Podczas wykonywania powyższego ruchu medium grzewcze przepuszcza się do płyty grzejnej, tak że model (lub produkt) uzyskuje ciśnienie i temperaturę wymagane do procesu wulkanizacji, a po pewnym czasie (cykl wulkanizacji) produkt jest wulkanizowany , a następnie wnętrze cylindra hydraulicznego jest usuwane, a produkt może być wyjęty, ponieważ tłok jest obniżany o własny ciężar (lub ciśnienie hydrauliczne cylindra dwustronnego działania).

 1. Po drugie, zasada działania

Gdy płaska maszyna wulkanizacyjna działa, gorąca płyta podgrzewa gumę i sieciuje cząsteczki gumy, a struktura zmienia się z struktury liniowej w strukturę korpusu w kształcie siatki, która jest produktem, który może uzyskać pewne właściwości fizyczne i mechaniczne, ale mieszanka gumowa Po podgrzaniu zaczyna mięknąć, a jednocześnie woda i substancje lotne w mieszance gumy zostają odparowane. W tym czasie cylinder hydrauliczny jest używany do zapewnienia wystarczającego ciśnienia, aby mieszanina gumowa wypełniła model, a tworzenie pęcherzyków jest ograniczone, tak że struktura produktu jest gęsta. Do. Jeśli jest to laminat taśmowy, klej i tkanina mogą być mocno przyklejone. Ponadto stosuje się wystarczające ciśnienie, aby zapobiec zjawisku przelewania się formy, braku kleju i porów gąbki.

Krótkie wprowadzenie do maszyny wulkanizującej :

 • Maszyna wulkanizująca typu B lub BOM: Gdy kapsułka jest uwalniana z wulkanizowanej obudowy, kapsułka jest podciągana przez odkurzanie i obkurczanie pod kontrolą centralnego mechanizmu. Metoda otwierania formy ma typ podnoszenia i rodzaj podnoszenia.
 • Maszyna wulkanizująca typu AB lub AUBO: Gdy kapsułka jest uwalniana z wulkanizowanej obudowy, kapsułka jest obsługiwana przez mechanizm operacyjny kapsułki i kapsułkę, górna część jest odwracana i cała kapsułka jest przesuwana w górę i zbierana przez kapsułkę. Metoda otwierania formy to typ podnoszenia i typ podnoszenia.
 • Maszyna wulkanizująca typu RIB to nowy typ maszyny opracowanej z myślą o produkcji opon radialnych. Łączy zalety wulkanizatorów typu A i typu B. Struktura jest podobna do typu AB, ale nie jest wymagana próżnia. Tryb otwierania formy jest typem podnoszenia i opuszczania.
 • Zgodnie z zastosowaniem wulkanizatora typu można go podzielić na: zwykłą maszynę wulkanizującą do opon i radialną maszynę do wulkanizacji opon. Zgodnie z trybem transmisji maszyny wulkanizującej można ją podzielić na: wulkanizator typu korbowego, wulkanizator hydrauliczny i wulkanizator śrubowy. Zgodnie z metodą ogrzewania można ją podzielić na: maszynę wulkanizacyjną typu zbiornikowego, maszynę wulkanizacyjną typu płaszczowego i maszynę wulkanizacyjną typu płytowego. Zgodnie z ogólną strukturą można ją podzielić na: wulkanizator stały i stereotyp wulkanizatora.

Środki instalacji maszyny wulkanizującej:

 • Komponenty maszyny wulkanizacyjnej są lekkie i lekkie. Ogólnie podręcznik można przenieść przed instalacją. Biorąc pod uwagę wygodę zasilania i źródła wody, przestrzeń robocza, podczas konstruowania na maszynie transportowej, wykorzystuje podkład do budowy platformy, która wymaga użycia wulkanizowanej maszyny w zależności od położenia wulkanizowanej taśmy. W zależności od liczby jednostek, przed rozpoczęciem budowy należy przygotować narzędzia taśmowe, kleje, termometry i inne części zamienne.
 • Montaż wulkanizatora odbywa się w następujący sposób: Dolna rama jest równomiernie umieszczona na platformie pod kątem 70 ° do kierunku wzdłużnego taśmy, a odstęp między ramami nie przekracza 5 mm. Istnieje 5 zestawów 830 wulkanizatorów i 6 zestawów 1000 wulkanizatorów.
 • Najpierw umieść płytkę ciśnieniową wody na dolnej ramie z powierzchnią roboczą skierowaną do góry i powierzchnią płyty termoizolacyjnej jako powierzchnią roboczą. Umieść dolną płytę grzewczą na płycie ciśnieniowej wody, zwróć uwagę na powierzchnię roboczą i wyrównaj z płytką ciśnieniową wody. Po jednej stronie nie ma śruby.
 • Klejone złącza poddane obróbce w procesie wulkanizacji umieszczane są na dolnej płycie grzewczej. Jeśli stosuje się wiele urządzeń, na złączach należy ułożyć stalową lub miedzianą powłokę o grubości około 0,3 mm, a po obu stronach zamontować rogi. Rogi są dostarczane przez użytkownika. Można użyć płaskiej płyty żelaznej o szerokości około 75 mm. Jest nieco cieńszy niż taśma o 0,5 do 1 mm, a jej długość może być o 700 mm dłuższa niż wulkanizatora. Za pomocą urządzenia mocującego ustaw odległość między dwoma rogami i szerokość taśmy. Patrz rysunek 5.
 • Umieść płytę grzewczą, wyrównaj ją z dolną płytą grzewczą, pracuj twarzą w dół, jeśli kilka urządzeń jest używanych razem, umieść stalową lub miedzianą skórę na złączu.
 • Umieść płytę termoizolacyjną na górnej płycie grzewczej, umieść ramkę na płycie termoizolacyjnej w jednej linii z dolną ramą, zainstaluj śrubę i podkładkę, przykręć nakrętkę i równomiernie dokręć nakrętki siłą około 30 kg-M . Podłącz skrzynkę sterującą do płyty grzewczej za pomocą kabla pomocniczego i podłącz zasilacz za pomocą pojedynczego kabla. Podłączyć płytkę ciśnieniową wody i pompę ciśnieniową do węża wysokociśnieniowego.Parametry maszyny do wulkanizacji płyt:

Model Jednostka 200HF 300HF 400HF 500HF 1200HF
Siła zaciskająca Tona 200 300 400 500 1200
Rozmiar tabeli operacji mm 550 * 560 700 * 800 850 * 850 1000 * 1000 1600 * 2200
Skok tłoka mm 250 300 300 350 350
Odległość mm 250-350 300 ~ 400 300 ~ 400 350 ~ 450 350 ~ 550
Płyta termiczna
Odległość paska Tie mm 650 * 320 785 * 380 940 * 450 1105 * 475 6 postów
Rodzaj zatapiania Track-Suspension-2RT-3RT-4RT opcjonalny opcjonalny opcjonalny opcjonalny opcjonalny
Maksymalne działanie Mpa 20 20 20 20 20
Nacisk
Moc silnika hp 10 * 2 (7,5 kW * 2) 10 * 2 (7,5 kW * 2) 15 * 2 (11 kW * 2) 15 (11 kW) 25 (18,5 kW)
Ogrzewanie elektryczne Kw 13,5 * 2 24 * 2 26,4 * 2 36 126
Moc
Całkowita moc Kw 42 63 74,8 47 144,5
Waga brutto Tona 7.8 15 17 13.5 28.5
Wymiar (L * W * H) mm 2930 * 2350 * 2050 3360 * 2970 * 2250 3660 * 3050 * 2350 1460 * 3600 * 2380 2350 * 5400 * 2950


Obrazy aplikacji maszyny:
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)